Nagłośnienie i oświetlenie …                                                                                                                                                                                                      … bez tego nawet najwięksi nie dadzą rady.

Do tego celu wykorzystujemy wyłącznie profesjonalny sprzęt, bo jakość i brzmienie zespołu to jeden z najważniejszych elementów dla odbiorców naszej muzyki. Przez wiele lat mieliśmy okazję wypróbować wiele elementów nagłośnienia, co w efekcie zaowocowało wyborem tego najodpowiedniejszego i niezawodnego

Front line:  3000 W   (2 x 1500W)

2 x Mackie Pro Series – mid-high range

2 x Silver Sound Pro Sub – low range

 1 x Crown XLS602 – mid-hidh amplifier

 
1 x SynQ 2K2
– low amplifier

1 x Mackie DFX12 – konsola


1 x LEXICON MX200
– vokal procesor

 

Back line:  600 W  (3 x 200W)

2 x Laney CXM PRO
|


1 x Laney CXA PRO Active

 


1 x Crown LPS 1500

1 x Crest Audio – 1/3 octave equalizer

OŚWIETLENIE

Posiadamy własne profesjonalne oświetlenie sceny i sali z efektami, które daje nam możliwość stworzenia niepowtarzalnego wizualnego klimatu na każdej imprezie.

Oświetlenie statyczne:
4 x PAR56/300W – szerokokątne parkiet
4 x PAR 36/45W – smugowe scena i parkiet
4 x PAR 30/80W – sceniczne
6 x PAR 38/80W – parkiet

Oświetlenie dynamiczne:
2 x PAR 56 LED RGB – sceniczne
2 x REVO LED – efektowe parkiet
1 x Zig Zag /600W – efektowe scena i parkiet
1 x Strobo/80W – efektowe parkiet

Dla wydobycia odpowiedniego efektu dysponujemy wytwornicą dymu z wykorzystaniem wyłącznie profesjonalnych, bezwonnych i hipoalergicznych płynów.

Dodatkowo wykorzystujemy wytwornicę ciężkiego dymu ścielącego się po parkiecie. Szczególnie przydatna do stworzenia klimatu pierwszego tańca Młodej Pary.

WAŻNE: Całość oświetlenia montowana jest na konstrukcjach samonośnych i daje możliwość dostosowania do każdej sali bez konieczności stałych zamocowań.

A tak to wygląda …